Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про притягнення посадових осіб до відповідальності за недоліки в роботі із зверненнями громадян”””

Розпорядження від 19.02.2008, №144
Дата оприлюднення: 19.02.2008

За результатами наради у голови облдержадміністрації з питань забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування області, що відбулася 12 лютого 2008 року за участю голів районних державних адміністрацій, міських голів (міст обласного значення), керівників головних управлінь, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про звернення громадян”, Указу Президента Українивід 07.02.2008 № 110/2008 „Про притягнення посадових осіб до відповідальності за незадовільний стан роботи із зверненнями громадян”:
1. Звернути увагу:
1.1. першого заступника, заступників голови облдержадміністрації на недостатню вимогливість, відповідно до тимчасового розподілу обов’язків, до керівників головних управлінь, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) з питань роботи зі зверненнями громадян, усунення причин, що їх породжують, особливо щодо повторних та колективних звернень;
1.2. заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Косенка А. П., начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Радівіловського І.Г., помічників заступників голови облдержадміністрації на необхідність посилення контролю за роботою головних управлінь, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) щодо організації розгляду звернень громадян та вирішення порушених у них питань.
2. Зменшити премію на 50% за лютий 2008 року:
2.1. головам райдержадміністрацій: Білоцерківської – Плугатору Р.І., Богуславської – Євтушенку М.В., Миронівської – Роговому В.І., Поліської – Воловик К.Д.;
2.2. начальникам головного управління агропромислового розвитку – Покотилу О.В., головного управління освіти і науки – Бутнику В.Г., головного управління праці та соціального захисту населення – Мартинюку Л.О., управління культури і туризму – Романчишину В.Г., управління містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури – Шпилевському І.І., служби у справах неповнолітніх – Андріяшу С.П.
3. Звернути увагу голови Бородянської райдержадміністрації Кунця І.С., тимчасово виконуючого обов’язки голови Макарівської райдержадміністрації Горбика В.М., тимчасово виконуючого обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Заїки Ю.П., Васильківського міського голови Іващенка С.Г., Ржищівського міського голови Ремеза В.А. на порушення строків розгляду звернень громадян та необхідність вжиття додаткових заходів щодо докорінного поліпшення роботи із зверненнями громадян.
4. Тимчасово виконуючому обов’язки голови Яготинської райдержадміністрації Тимченку В.Г. в установленому порядку вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника апарату адміністрації Курилка В.П. за допущені недоліки в організації розгляду звернень громадян в Яготинській райдержадміністрації.

5. Взяти до уваги, що керівниками головних управлінь, управлінь, відділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськими головами (міст обласного значення) за допущені порушення законодавства щодо звернень громадян підпорядковані їм посадові особи притягнуті до відповідальності, зокрема: одна особа звільнена з роботи, 11 – оголошено догани, 15 – позбавлено премії або зменшено її розмір, 25 – попереджено за допущені недоліки, 7 – вказано на незадовільну роботу.
6. Першому заступникові, заступникам голови облдержадміністрації:
посилити вимогливість та контроль за своєчасним і якісним вирішенням заяв, скарг і пропозицій громадян, що надходять до облдержадміністрації, гостро реагувати на дії та бездіяльність тих керівників райдержадміністрацій, міських голів (міст обласного значення), головних управлінь, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, які порушують вимоги, встановлені Законом України „Про звернення громадян”, завчасно ставити питання про повне або часткове позбавлення їх премій, скасування встановлених доплат і надбавок;
суворо дотримуватися графіків особистого прийому та виїзних прийомів громадян;
проводити попередній розгляд та підготовку доручень за зверненнями громадян в одноденний строк;
більш предметно вирішувати питання соціально-економічного розвитку територій, усувати недоліки у задоволенні потреб і запитів населення області. Систематично аналізувати та контролювати стан виконання комплексних, цільових соціальних програм і за наслідками вживати необхідних заходів.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: