Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про присудження Київської обласної премії в галузі народного мистецтва імені Петра Верни у 2012 році Прокопенко О.С.”

Розпорядження від 03.12.2012, №523
Дата оприлюднення: 03.12.2012

Розглянувши подання комісії з розгляду питань щодо присудження Київської обласної премії в галузі народного мистецтва імені Петра Верни та управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, рішення Київської обласної ради від 28.12.2011 № 245-14-VI „Про обласний бюджет Київської області на 2012 рік”, розпорядження голови Київської облдержадміністраціївід 26.05.2004 № 305 „Про заснування Київської обласної премії в галузі народного мистецтва імені Петра Верни”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 04 червня 2004 року за № 24/481:

1. Присудити Київську обласну премію в галузі народного мистецтва імені Петра Верни у 2012 році члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслуженому майстру народної творчості, майстрині з ткацтва та килимарства Прокопенко Олександрі Стефанівні за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток народного мистецтва Київщини у сумі 5000 (п’ять тисяч) гривень.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації здійснити фінансування видатків на виплату Київської обласної премії в галузі народного мистецтва імені Петра Верни та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок загальних асигнувань, затверджених управлінню культури і туризму облдержадміністрації на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації у встановленому порядку здійснити вручення Київської обласної премії в галузі народного мистецтва імені Петра Верни 2012 року Прокопенко Олександрі Стефанівні.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк        

Поділитися: