Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про постійну діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при Київській обласній державній адміністрації

Розпорядження від 17.06.2015, №209
Дата оприлюднення: 17.06.2015

Відповідно до Законів України “Про звернення громадян”, “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”:

1. Затвердити склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Київській обласній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень при Київській обласній державній адміністрації, що додається.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

пункт 2 розпорядження голови облдержадміністрації від 07 березня 2008 року № 245 “Про затвердження складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Київській обласній державній адміністрації”;

розпорядження голови облдержадміністрації від 06 листопада 2014 року № 371 “Про затвердження складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Київській обласній державній адміністрації”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: