Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про постійно діючу комісію з питань використання та охорони лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Київській області

Розпорядження від 16.05.2016, №180
Дата оприлюднення: 16.05.2016

Відповідно до ст.16 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, Водного кодексу України, Лісового кодексу України, Кодексу України про надра, Регламенту Київської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 19 березня 2014 року № 59, з метою перевірки дотримання чинного законодавства:

1. Утворити постійно діючу комісію з питань використання та охорони лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Київській області у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань використання та охорони лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Київській області, що додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Любка І.В.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: