Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про Порядок використання коштів обласного бюджету Київської області на 2006 рік, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва”

Розпорядження від 03.04.2006, №271
Дата оприлюднення: 03.04.2006

Відповідно до Земельного та Бюджетного кодексів України, Законів України „Про охорону земель”, „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету Київської області на 2006 рік, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва (далі – Порядок), що додається.
2. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації:
2.1. Розробити та затвердити Порядок проведення конкурсу з визначення підприємств, де будуть проводиться роботи, пов’язані з освоєнням земель для сільськогосподарських потреб, поліпшенням відповідних угідь, охороною земель та утворити комісію з проведення цього конкурсу.
2.2. Здійснювати контроль за визначенням обласним управлінням лісового господарства підприємств, де будуть здійснюватись роботи, пов’язані з освоєнням земель для лісогосподарських потреб, поліпшенням відповідних угідь, охороною земель.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: