Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про погодження місця розташування заходів ПЛ 30 кВ на ПС “Західна” та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ДП “Національна енергетична компанія “Укренерго”

Розпорядження від 18.07.2011, №727
Дата оприлюднення: 18.07.2011

Відповідно до статей 151, 122 Земельного кодексу України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Погодити місце розташування заходів ПЛ 330 кВ на ПС „Західна” на земельній ділянці площею 0,0044 га на території Ірпінської міської ради(за межами населеного пункту) Київської області з метою подальшого викупу для суспільних потреб та надання в постійне користування ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” на землях, що перебувають у спільній власності громадян – Моргун Раїси Василівни та Поторочі Ніни Василівни (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ЯЖ № 242725).

2. Надати дозвіл ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,0044 га (рілля) на території Ірпінської міської ради (за межами населеного пункту) Київської області.

3. Проект землеустрою погодити у визначеному законом порядку після викупу земельної ділянки, вказаної у пункті 1 цього розпорядження, для суспільних потреб відповідно до Закону України „Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності” та подати на затвердження до Київської облдержадміністрації.

4. Підготовка проекту відведення земельної ділянки не дає права на її використання до встановлення меж цієї ділянки в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на неї, та державної реєстрації такого права.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: