Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про погодження місця розташування заходів ПЛ 330 кВ та під”їзної автомобільної дороги на ПС 330/110/35 кВ “Західна” та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ДП “НЕК “Укренерго”

Розпорядження від 13.12.2011, №1441
Дата оприлюднення: 13.12.2011

Відповідно до статей 151, 122 Земельного кодексу України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Погодити місце розташування заходів ПЛ 330 кВ та під’їзної автомобільної дороги на ПС 330/110/35 кВ „Західна” на земельних ділянках загальною площею 0,3247 га на території Гореницької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області з метою подальшого викупу для суспільних потреб та надання в постійне користування ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” на землях, що перебувають у власності громадянки Іщук Н.М. (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії ЯГ № 197604).

2. Надати дозвіл ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок загальною площею 0,3247 га на території Гореницької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

3. Роботи з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

4. Проект відведення земельних ділянок погодити у визначеному законом порядку.

5. Підготовка проекту відведення земельних ділянок не дає права на їх використання до встановлення меж цих ділянок в натурі (на місцевості), одержання документів, що посвідчують право на них, та державної реєстрації таких прав.

Термін дії дозволу 1 рік.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: