Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про план заходів у Київській області, пов’язаних із 26-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”

Розпорядження від 17.04.2012, №156
Дата оприлюднення: 17.04.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“ та з урахуванням плану заходів Міністерства соціальної політики України, повязаних із 26-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, затвердженим заступником міністра соціальної політики України.

1. Затвердити план заходів у Київській області, пов’язаних із 26-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (далі – план заходів), що додається .

2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвикон­комам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання зазначеного плану заходів, про що інформувати облдержадміністрацію через головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 05 травня 2012 року.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 14 травня 2012 року подати до Міністерства соціальної політики України звіт про виконання плану заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації Головіна Є.А.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: