Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про план заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей у Київській області”

Розпорядження від 19.06.2012, №247
Дата оприлюднення: 19.06.2012

На виконання доручення Президента України В.Ф.Януковичавід 29.02.2012 № 1-1/516, відповідно до Законів України „Про пожежну безпеку”, „Про місцеві державні адміністрації” та з метою запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей у Київській області (далі – заходи), що додається.

2. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. Забезпечити безумовне виконання зазначених заходів;

2.2. Подавати інформацію про хід виконання заходів головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 15 липня 2012 року, в подальшому – щороку до 10 січня.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Т.Л.Подашевську.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

План заходів

        

Поділитися: