“Про план заходів щодо сприяння погашенню заборгованості із заробітної плати і посилення бюджетно-фінансової дисципліни в області”

Розпорядження від 07.04.2006, №282
Дата оприлюднення: 07.04.2006

На виконання доручення Президента України від 06.03.2006 № 1-1/200 щодо сприяння погашенню заборгованості із заробітної плати і посилення бюджетно-фінансової дисципліни та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Затвердити план заходів щодо сприяння погашенню заборгованості із заробітної плати і посилення бюджетно-фінансової дисципліни в області (далі – план заходів), згідно з додатком.
2. Головним управлінням праці та соціального захисту населення, економіки, агропромислового розвитку, головному фінансовому управлінню, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, головному управлінню статистики у Київській області, територіальній державній інспекції праці у Київській області, державній податковій адміністрації в Київській області, регіональному відділенню Фонду державного майна України по Київській області, Київському управлінню з питань банкрутства, державній виконавчій службі у Київській області, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) спільно з Київською обласною організацією Українського союзу промисловців і підприємців та Київською обласною радою профспілок забезпечити виконання цього плану заходів та про його виконання щотижня до четверга інформувати облдержадміністрацію через головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації Кондрука В.П. і Ковбасюка Ю.В.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: