Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про план дій на 2002 рік щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення та оптимізації регулювання ринку праці у Київській області”.

Розпорядження від 30.04.2002, №241
Дата оприлюднення: 30.04.2002

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 87-р“ Про затвердження плану дій на 2002 рік щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення та оптимізації регулювання ринку праці ” та Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”(із наступними змінами): 1. Затвердити план дій на 2002 рік щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення та оптимізації регулювання ринку праці у Київській області (далі – План дій), що додається. 2. Головним управлінням, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення): 2.1. Забезпечити виконання заходів, передбачених планом дій; 2.2. Інформацію про хід виконання заходів подавати головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, для її узагальнення та подання Міністерству праці та соціальної політики України у встановлений вищезазначеним розпорядженням Кабінету Міністрів України термін. 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

П Л А Н дій на 2002 рік щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення та оптимізації регулювання ринку праці у Київській області         

Поділитися: