Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про питання використання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду хлібопекарськими підприємствами Київської області”

Розпорядження від 03.03.2011, №187
Дата оприлюднення: 03.03.2011

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2008№ 1128 „Деякі питання використання зерна державного інтервенційного фонду” та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.

1. Затвердити асортимент хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом у Київській області (далі – асортимент), згідно з додатком.

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити використання борошна, виготовленого із зерна державного інтервенційного фонду, хлібопекарськими підприємствами для виробництва хліба та хлібобулочних виробів відповідно до затвердженого асортименту.

3. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, Київському регіональному відділенню Аграрного фонду організувати в установленому порядку укладання договорів з хлібопекарськими підприємствами, що купують борошно, вироблене із зерна державного інтервенційного фонду.

4. Державній інспекції з контролю за цінами в Київській області здійснювати контроль за правильністю формування, встановлення та застосування цін на хлібобулочну продукцію.

5. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію щомісяця до 31 грудня 2011 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнок

Додаток

        

Поділитися: