Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про питання робочої групи з перевірки додержання вимог законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель у Київській області”

Розпорядження від 31.03.2006, №256
Дата оприлюднення: 31.03.2006

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29.04.2005 № 228 „Про комплексну перевірку додержання вимог законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель у Київській області” (із наступними змінами):
1. Затвердити Положення про робочу групу з перевірки додержання вимог законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель у Київській області (далі – обласна робоча група) (додаток 1).
2. Затвердити Положення про секретаріат робочої групи з перевірки додержання вимог законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель у Київській області (далі – Секретаріат) (додаток 2).
3. Райдержадміністраціям всебічно сприяти обласній робочій групі та Секретаріату у виконанні покладених на них завдань.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: