Про питання надання у Київській області соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям

Розпорядження від 18.03.2015, №74
Дата оприлюднення: 18.03.2015

Відповідно до Законів УкраїниПро місцеві державні адміністрації, Про безоплатну правову допомогу“, Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15 “Про часткову мобілізацію”:

1. Утворити обласний штаб з питань надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям (далі – обласний штаб) у посадовому складі згідно з додатком.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. утворити у тижневий термін відповідні районні/міські штаби;

2.2. довести інформацію про утворення районного/міського штабу до відома мешканців районів/міст;

2.3. надавати щомісяця, до 20 числа, на адресу служби у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації інформацію щодо наданої соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям.

3. Службі у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації в установленому порядку розробити проект обласної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, які подати на розгляд та затвердження до Київської обласної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: