Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про підготовку та відзначення у Київській області 20-річчя організаційного об’єднання громадського руху колишніх малолітніх в’язнів нацизму”””

Розпорядження від 05.02.2008, №94
Дата оприлюднення: 05.02.2008

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.10.2007 № 915-р „Про підготовку та відзначення 20-річчя організаційного об’єднання громадського руху колишніх малолітніх в’язнів нацизму” та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у Київській області 20-річчя організаційного об’єднання громадського руху колишніх малолітніх в’язнів нацизму (далі – план заходів), що додається.

2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування плану заходів за рахунок загальних асигнувань, передбачених у відповідних місцевих бюджетах головним розпорядникам, відповідальним за їх проведення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Виконуючий обовязки

голови адміністрації В.М.Вакараш

Додаток

”        

Поділитися: