Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про підготовку та проведення у Київській області основних заходів, пов’язаних з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф”

Розпорядження від 25.03.2004, №151
Дата оприлюднення: 25.03.2004

Відповідно до Законів України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (із наступними змінами), „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), з урахуванням листа Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 15.01.04 № 05-347/ 271 та у зв’язку із проголошенням 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф:
1. Затвердити План проведення у Київській області основних заходів, пов’язаних з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (далі – План основних заходів), що додається (додаток 1).
2. Утворити робочу групу з підготовки та проведення у Київській області основних заходів, пов’язаних з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, у складі згідно з додатком 2.
3. Головним управлінням, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання Плану основних заходів.
4. Рекомендувати засобам масової інформації широко висвітлювати заходи, пов’язані з Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток 1 до розпорядження голови адміністрації

Додаток 2 до розпорядження голови адміністрації

        

Поділитися: