Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про підготовку та проведення 24-25 жовтня 2015 року обласного свята „День Київщини”

Розпорядження від 03.09.2015, №329
Дата оприлюднення: 03.09.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, рішення Київської обласної ради від 03 лютого 2011 року № 038-04-VI “Про затвердження Комплексної програми розвитку галузі культури Київської області”, з метою популяризації трудових надбань та консолідації громади Київської області на основі народних традицій, а також впровадження ефективної реалізації регіональної політики щодо задоволення пізнавальних та культурно-естетичних потреб населення Київщини та її гостей, зростання рівня духовної культури, сприяння підвищенню рівня патріотичного виховання громади та іміджу столичного регіону в цілому:

  1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення 24-25 жовтня 2015 року обласного свята “День Київщини” у складі згідно з додатком.
  1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення 24 – 25 жовтня 2015 року обласного свята “День Київщини” (далі – план заходів), що додається.
  1. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдерж- адміністраціям забезпечити виконання зазначеного плану заходів. Міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів за згодою.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови, виконуючого обов’язки керівника апарату облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: