Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про підготовку спортсменів Київської області до участі у ХХІХ літніх ОлімпійськихХІІІ літніх Паралімпійських іграх 2008 року та ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року”””

Розпорядження від 30.01.2008, №86
Дата оприлюднення: 30.01.2008

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указів Президента України від 19.07.2005 № 1113 „Про підготовку та участь спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи”, від 06.04.2006 № 290 „Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні”, від 02.08.2006 № 667 „Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту”, постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2005№ 1262 „Про заходи щодо підготовки та участі спортсменів України уХX зимових, XXІХ літніх Олімпійських, ІХ зимових і XIIІ літніх Паралімпійських, ХVІ зимових та ХХІ літніх Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи”, рішення Київської обласної ради від 30.03.2007 № 120-10-V „Про Київську обласну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки”, з метою створення належних умов для підготовки спортсменів області до участі у ХХІХ літніх Олімпійських, ХІІІ літніх Паралімпійських іграх 2008 року та ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року:
1. Утворити організаційний комітет з підготовки спортсменів Київської області до участі у ХХІХ літніх Олімпійських, ХІІІ літніх Паралімпійських іграх 2008 року та ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року (далі – оргкомітет) у складі згідно з додатком 1.
2. Затвердити план заходів щодо створення належних умов для підготовки спортсменів Київської області – кандидатів до олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України згідно з додатком 2.
3. Затвердити перелік спортивних споруд у Київській області для підготовки спортсменів – кандидатів до олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України до участі у ХХІХ літніх Олімпійських, ХІІІ літніх Паралімпійських іграх 2008 року та ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року згідно з додатком 3.
4. Управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації:
4.1. визначити склад спортсменів Київської області – кандидатів до олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України та направити списки спортсменів у райдержадміністрації та міськвиконкоми (міст обласного значення).
4.2. забезпечити відповідні умови щодо підготовки спортсменів Київської області – кандидатів до олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України до виступу на відбіркових змаганнях з метою отримання ліцензій та виконання олімпійських нормативів у межах видатків, передбачених кошторисом витрат управління на відповідний рік.
5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно управлінням з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації забезпечити фінансування видатків з підготовки спортсменів області до Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, Всесвітніх універсіад, чемпіонатів світу та Європи, на будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт, оснащення спортивних баз, а також виплату стипендій спортсменам – кандидатам до олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України та винагород чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор за рахунок загальних асигнувань зазначеному управлінню, передбачених на 2008-2009 роки.
6. Головному управлінню капітального будівництва, облдержадміністрації за поданням управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації передбачити в Переліку об’єктів фінансування яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, видатки для придбання житла спортсменам – кандидатам на участь в Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх та їх тренерам, які потребують поліпшення житлових умов.
7. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):
7.1. створити належні умови щодо забезпечення підготовки спортсменів та спортсменів-інвалідів Київської області до виступу на відбіркових змаганнях на отримання ліцензій та виконання олімпійських нормативів;
7.2. В місцевих бюджетах на відповідні роки, виходячи із реальних можливостей та пріоритетів, передбачати кошти на створення належних житлових умов для провідних спортсменів області та їх тренерів, придбання спортивної форми, обладнання та інвентарю, на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт спортивних баз та фінансову підтримку спортсменів – кандидатів до олімпійської, паралімпійських і дефлімпійської збірних команд України.
8. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечувати висвітлення в засобах масової інформації хідпідготовки спортсменів Київської області до участі у ХХІХ літніх Олімпійських, ХІІІ літніх Паралімпійських іграх 2008 року та ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додатки

”        

Поділитися: