Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про підготовку спортсменів Київської області до участі у ХХХІ літніх Олімпійських, ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року

Розпорядження від 17.04.2015, №126
Дата оприлюднення: 17.04.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, Про фізичну культуру і спорт“, рішення Київської обласної ради від 06 березня 2012 року 30116-VI “Про Київську обласну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки”, з метою створення належних умов для підготовки спортсменів області до участі у ХХХІ літніх Олімпійських, ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія):

1. Утворити організаційний комітет з підготовки спортсменів Київської області до участі у ХХХІ літніх Олімпійських, ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у складі згідно з додатком.

2. Управлінню молоді та спорту облдержадміністрації визначити персональний склад спортсменів-кандидатів Київської області до олімпійської, паралімпійської збірних команд України та забезпечити відповідні умови щодо їх підготовки та виступу на відбіркових змаганнях з метою виконання кваліфікаційних умов для участі в Іграх Олімпіади.

3. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечувати висвітлення в засобах масової інформації хід підготовки спортсменів Київської області до участі у ХХХІ літніх Олімпійських, ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: