“Про перейменування управління житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації”
Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами),постановКабінету Міністрів України від12.03.2005 № 179 „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій”, від 11.05.2005 № 328 „Про структуру місцевих державних адміністрацій”:
1. Перейменувати управління житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації в управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку Київської обласної державної адміністрації.
2. Передати управлінню житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку облдержадміністрації частину майна управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Київської обласної державної адміністрації, ліквідованого згідно з розпорядженням голови облдержадміні­страції від 23.06.2005 № 352 „Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації”.
3. Внести у розпорядження голови облдержадміністрації від 23.06.2005 № 352 „Про упорядкування структури Київської обласної державної адміні­страції” із змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 20.07.2005 № 412, такі зміни:
3.1. підпункт 2.4 пункту 2 викласти в такій редакції:
„2.4. управління містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської обласної державної адміністрації на базі майна управління містобудування і архітектури Київської обласної державної адміністрації, частини майна управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Київської обласної державної адміністрації”;
3.2. додаток до розпорядження „Структура Київської обласної державної адміністрації” викласти в новій редакції, що додається.
4. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3 розпорядження голови облдержадміністрації від 20.07.2005 № 412 „Про внесення змін і доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 23.06.2005 № 352”.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації та керівника апарату облдержадміні­страції згідно з розподілом обов’язків.
Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк
