Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про перейменування управління з питань надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації”

Розпорядження від 23.11.2009, №1026
Дата оприлюднення: 23.11.2009

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ Постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2007 року № 996 „Про затвердження рекомендаційних переліків управлінь відділів та інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій“:

1. Перейменувати управління з питань надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації в головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації.

2. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації подати в місячний термін до облдерж­адміністрації на затвердження проект положення про перейменоване головне управління його штатний розпис і структуру.

3. Внести у додаток „Структура Київської обласної державної адміністрації“ до розпорядження голови облдержадміністрації від 23.06.2005 № 352 „Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації“ (у редакції розпорядження голови облдержадміністраціївід 23.08.2005 № 498) такі зміни:
3.1. після позиції „Головне управління житлово-комунального госпо­дарства і паливно-енергетичного комплексу“ доповнити позицією:
„Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи“;
3.2. позицію „Управління з питань надзвичайних ситуацій ” виключити.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Вакараш

”     

Поділитися: