Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про перейменування департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 10.11.2015, №421
Дата оприлюднення: 10.11.2015

Відповідно до Цивільного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації?, “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”, постанов Кабінету Міністрів України від 12.03.2005 № 179 “Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій”, від 18.04.2012 № 606 “Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій”:

1. Перейменувати департамент капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації в департамент капітального будівництва та інвестиційного розвитку Київської обласної державної адміністрації.

2. Директору департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації у місячний термін:

2.1. розробити та подати на затвердження голові Київської обласної державної адміністрації положення про департамент капітального будівництва та інвестиційного розвитку Київської обласної державної адміністрації;

2.2. забезпечити внесення в установленому порядку необхідних змін до структури та штатного розпису перейменованого департаменту;

2.3. подати у встановленому законодавством порядку державному реєстратору документи, необхідні для проведення державної реєстрації змін до відомостей про департамент капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації, у зв’язку з його перейменуванням.

3. Внести у додаток 7 “Структура Київської обласної державної адміністрації” до розпорядження голови облдержадміністрації від 21.12.2012 № 560 “Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації” (в редакції розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 лютого 2014 року № 39) таку зміну:

позицію 7 викласти у такій редакції: “департамент капітального будівництва та інвестиційного розвитку”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: