Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про переведення Іванів Н.-С.І.”

Розпорядження від 29.07.2011, №792
Дата оприлюднення: 29.07.2011

1. Іванів Наталю-Стефанію Іванівну, помічника заступника голови адміністрації відділу забезпечення діяльності керівництва облдержадміністрації апарату Київської обласної державної адміністрації, перевести з 01.08.2011 на посаду заступника начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату Київської обласної державної адміністрації з посадовим окладом згідно зі штатним розписом, як таку, що пройшла стажування на цю посаду.

2. Взяти до відома, що Іванів Н.-С.І. має девятий ранг державного службовця.

3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006№ 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” у межах затвердженого фонду оплати праці установити з 01.08.2011 надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 25 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та надбавки за вислугу років заступникові начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату Київської обласної державної адміністрації Іванів Н.-С.І.

4. Визнати таким, що втратив чинність пункт 3 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 03.03.2008 № 223 „Про переведення Іванів Н.-С.І.

Підстава: заява Іванів Н.-С.І.,

подання начальника відділу роботи із зверненнями

громадян апарату Київської обласної державної адміністрації.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: