Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про передачу незавершеної будівництвом центральної районної поліклініки на 1000 відвідувань Броварської центральної районної лікарні у м.Бровари”

Розпорядження від 26.08.2009, №744
Дата оприлюднення: 26.08.2009

Відповідно до Законів України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності“ „Про місцеві державні адміністрації“ враховуючи рішення Броварської районної ради від 21 липня 2009 року № 387-28 позач.–V ”Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади Броварського району незавершеної будівництвом поліклініки у м.Бровари“:

1. Передати до спільної власності територіальних громад сіл  селищ міст Броварського району незавершену будівництвом центральну районну поліклініку на 1000 відвідувань Броварської центральної районної лікарні у м.Бровари по вул. Шевченка 14 (далі – поліклініка) без зміни її цільового (функціонального) призначення.

2. Погодитися з пропозицією Броварської районної ради щодо визначення головного управління капітального будівництва облдержадміністрації замовником добудови поліклініки.

3. Головному управлінню капітального будівництва облдержадміністрації спільно з Броварською райдержадміністрацією визначити осіб для включення їх до складу комісії з питань передачі поліклініки забезпечивши їх участь у роботі цієї комісії передачу документації щодо будівництва поліклініки тощо.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш

Поділитися: