Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про передачу Комунального закладу Київської обласної ради „Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву „Промінь” з велосипедного спорту” та Комунального закладу Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа „Гарт”

Розпорядження від 29.12.2012, №585
Дата оприлюднення: 29.12.2012

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 993 „Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу”, від 12.01.2011 № 18 „Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків бюджету”, рішення Київської обласної ради від 09.04.2010№ 678-29-VI „Про делегування повноважень Київської обласної ради Київській обласній державній адміністрації ”.

1. Передати Комунальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву „Промінь” з велосипедного спорту” (далі – КОСДЮШОР „Промінь”) та Комунальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа „Гарт”(далі – КОДЮСШ „Гарт”) з підпорядкування департаменту освіти, науки та молоді Київської облдержадміністрації у підпорядкування управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (КФК 130107)

2. Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації провести до 01.02.2013 інвентаризацію КОСДЮШОР „Промінь” і КОДЮСШ „Гарт” та оформити передачу закладів в установленому порядку.

3. Управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації внести в установленому порядку відповідні зміни до статутів КОСДЮШОР „Промінь” і КОДЮСШ „Гарт”.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації після отримання актів прийому-передачі КОСДЮШОР „Промінь” і КОДЮСШ „Гарт” здійснити процедуру передачі бюджетних призначень від департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації до управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

5. Внести до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 28.04.2010 № 393 „Про деякі питання управління Київською облдержадміністрацією об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області” такі зміни:

5.1. Додаток 11 до розпорядження доповнити позиціями 9, 10:

9

Комунальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву „Промінь”

м.Біла Церква,

Сквирське шосе, 256

10

Комунальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа „Гарт”

м.Київ,

вул.Олени Теліги, 43

5.2. У додатку 8 до розпорядження позиції 8, 23

8

Комунальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву „Промінь”

м.Біла Церква,

Сквирське шосе, 256

23

Комунальний заклад Київської обласної ради „Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа „Гарт”

м.Київ,

вул.Олени Теліги, 43

виключити.

У зв’язку з цим позиції 9-22 вважати позиціями 8-21.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є.А.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: