Працюємо задля перемоги!

Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 12.11.2013, №441
Дата оприлюднення: 12.11.2013

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільні дороги”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 759-р “Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22 червня 2012 року № 255 “Про затвердження переліків автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області”, з урахуванням доручення Президента України від 05 липня 2013 року “Щодо підвищення ефективності функціонування дорожнього господарства, забезпечення вирішення невідкладних питань, пов’язаних із ремонтом автомобільних доріг”, протокольного рішення від 27 серпня 2013 року за результатами селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України О.Ю. Вілкула з питання передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення:

1. Утворити комісію з приймання-передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління Київської обласної державної адміністрації (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії у місячний термін з дня набрання чинності цього розпорядження здійснити приймання-передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення відповідно до переліків, затверджених розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 22 червня 2012 року № 255 “Про затвердження переліків автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області”, із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління Київської обласної державної адміністрації і подати акт приймання-передачі на затвердження до Київської обласної державної адміністрації.

3. Після затвердження акта приймання-передачі закріпити за департаментом капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації на праві оперативного управління, автомобільні дороги, передані до сфери управління Київської обласної державної адміністрації.

4. Департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації після затвердження акта приймання-передачі автомобільних доріг, переданих до сфери управління Київської обласної державної адміністрації:

4.1. Повідомити у двотижневий строк про передачу автомобільних доріг до сфери управління Київської обласної державної адміністрації Головне управління статистики у Київській області, Головне управління Міндоходів у Київській області, Державну фінансову інспекцію в Київській області, регіональне відділення Фонду державного майна України в Київській області для внесення відомостей до Єдиного реєстру об’єктів державної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4.2. Здійснити в установленому законодавством порядку оформлення та державну реєстрацію речових прав щодо автомобільних доріг, переданих до сфери управління Київської обласної державної адміністрації.

5. Службі автомобільних доріг у Київській області разом з дочірнім підприємством “Київське обласне дорожнє управління” надати департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації паспорти та проектно-технічну документацію автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що передаються до сфери управління облдержадміністрації.

6. Департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації за погодженням з департаментом фінансів Київської обласної державної адміністрації вирішити питання щодо утворення у встановленому порядку у складі департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації структурного підрозділу з питань будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та визначити його структуру і штатну чисельність.

7. Це розпорядження набирає чинності одночасно з набранням чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2013 року № 759-р “Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: