„Про печатку державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській обласній державній адміністрації”

Розпорядження від 25.11.2008, №1483
Дата оприлюднення: 25.11.2008

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1350 „Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії” та розпорядження виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 14.07.2008 № 1017 „Про державні надзвичайні протиепізоотичні комісії у Київській області”:

1. Затвердити зразок та опис печатки державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській обласній державній адміністрації із зображенням Державного герба України згідно з додатком.

2. Начальникові головного управління ветеринарної медицини в Київській області протягом місяця у встановленому порядку організувати виготовлення печатки державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській обласній державній адміністрації.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) у встановленому порядку організувати виготовлення печаток відпо­відних державних надзвичайних протиепізоотичних комісій.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

”        

Поділитися: