Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організацію та проведення в Київській області призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2010 року”

Розпорядження від 04.12.2009, №1073
Дата оприлюднення: 04.12.2009

На виконання Указу Президента України від 29.10.2009 № 879/2009 „Про строки проведення чергових призовів чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у2010 році“ відповідно до Законів України „Про військовий обов’язок і військову службу” Про місцеві державні адміністрації та з метою забезпечення успішного проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу:

1. Утворити обласну призовну комісію у складі згідно з додатком.

2. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації:
2.1. виділити лікарів та середній медичний персонал для роботи на обласному збірному пункті у складі медичної комісії згідно із заявкою обласного військового комісара забезпечити її медикаментами інструмен­тарієм медичним і господарським майном;
2.2. забезпечити обстеження та лікування призовників у лікувальних закладах області за направленням обласного військового комісара.

3. Райдержадміністраціям міськвиконкомам (міст обласного значення) починаючи з 1 березня 2010 року забезпечити виконання заходів

Поділитися: