Працюємо задля перемоги!

Про організацію роботи відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації, відділів (секторів) ведення Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад Київської області

Розпорядження від 09.04.2014, №77
Дата оприлюднення: 09.04.2014

На виконання листа Центральної виборчої комісії України від 31.03.2014 № 21-28-542 та Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про державну службу”, “Про Державний реєстр виборців”, “Про вибори Президента України”, Кодексу законів про працю України, та з метою забезпечення виконання органами ведення Державного реєстру виборців завдань щодо складання, уточнення списків виборців для підготовки і проведення позачергових виборів Президента України, призначених на 25 травня 2014 року:

1. Організувати та затвердити графік чергування працівників відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації 26, 27 квітня, 1-4, 9-11, 17, 18, 24, 25 травня 2014 року згідно із додатком.

2. Установити, що працівники відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації, визначені у додатку, в день чергування повинні з 9.00 до 16.00 години перебувати на своїх робочих місцях, протягом доби чергування бути на телефонному зв’язку та забезпечувати постійну взаємодію з відповідальною особою відділу (сектору) Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій Київської області.

3. Районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам міських рад, організувати та забезпечити чергування працівників відділів (секторів) Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Київської області у дні, визначені у пункті 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: