“Про організацію роботи щодо надання пільг дітям війни”

Розпорядження від 05.04.2006, №279
Дата оприлюднення: 05.04.2006

На виконання Закону України „Про соціальний захист дітей війни” (ізнаступними змінами), Закону України „Про Державний бюджет України на 2006 рік” (із наступними змінами) та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”(із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 № 256 „Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету” (із наступними змінами):

1. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) у термін до 10 квітня 2006 року завершити роботу щодо передачі списків дітей війни, які мають право на 25 відсоткову знижку при платі за користування комунальними послугами (газом, електроенергією тощо) у межах середніх норм споживання до підприємств – надавачів послуг.

2. Управлінню житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку облдержадміністрації, закритому акціонерному товариству „А.Е.С. Київобленерго”, відкритому акціонерному товариству „Київоблгаз” у термін до 15 квітня 2006 року провести нарахування із знижкою на 25 відсотків плати за теплопостачання, водопостачання та водовідведення, вивезення сміття, електричну енергію та природний газ за січень-лютий 2006року, а у послідуючі місяці – у терміни, визначені діючим законодавством, та включити їх до протоколів погашення взаємної заборгованості.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечити фінансування пільг дітям війни за рахунок коштів відповідних субвенцій з Державного бюджету України, у тому числі за січень-лютий 2006 року до 25квітня 2006 року, а у послідуючих місяцях – до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) подавати інформацію щодо проведеної роботи з надання пільг за січень-лютий 2006 року до 5 травня 2006 року, за березень – до 15 травня, а за послідуючі місяці – до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк        

Поділитися: