Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про організацію проведення у Київській області обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

Розпорядження від 20.05.2014, №144
Дата оприлюднення: 20.05.2014

Відповідно до Закону України Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року № 451-р Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади”, протоколу селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В.Б.Гройсмана від 14 травня 2014 року:

1. Утворити обласний організаційний комітет з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади у складі згідно з додатком.

2. Визначити особою, відповідальною за організацію та проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, а також здійснення комунікацій із засобами масової інформації та громадськістю, заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Христюка Д.В.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення):

3.1. до 22 травня 2014 року утворити організаційні комітети з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та визначити особу, відповідальну за організацію та проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, а також здійснення комунікацій із засобами масової інформації та громадськістю, на рівні заступника керівника відповідного органу;

3.2. до 23 травня 2014 року забезпечити складання графіку проведення заходів з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади;

3.3. взяти особисту участь у заходах з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади із залученням засобів масової інформації.

4. Управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації до 23 травня 2014 року скласти графік проведення заходів з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

5. Управлінням з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити організацію та проведення із залученням органів місцевого самоврядування, громадськості, наукових та ділових кіл широкого обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади до прийняття акта щодо внесення таких змін Верховною Радою України, але не пізніше ніж до 01 жовтня 2014 року.

6. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення у засобах масової інформації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: