Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організацію проведення у 2012 році у місцевих органах виконавчої влади Київської області першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“

Розпорядження від 27.02.2012, №80
Дата оприлюднення: 27.02.2012

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007№ 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращийдер­жавний службовець”, відповідно до Законів України „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 № 29 „Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, рішень Київської обласної ради від 28.12.2011 № 245-14-VI „Про обласний бюджет Київської області на2012 рік”, від 03.12.2009 № 629-08-V „Про Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2010-2015 роки”:

1. Провести у березні-квітні 2012 року в апараті, головних управліннях, управліннях, інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації, райдержадміністраціях Київської області перший тур щорічного Всеукраїн­ського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – перший тур конкурсу).

2. Утворити організаційний комітет з проведення у 2012 році в апараті Київської облдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – організаційний комітет) згідно з додатком 1 та затвердити Положення про нього (додаток 2).

3. Установити, що:

3.1. Перший тур конкурсу у відділі у справах релігій і національностей, відділі забезпечення доступу до публічної інформації, службі у справах дітей облдержадміністрації, закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів держав­ної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” проводиться організацій­ним комітетом, визначеним у пункті 2 цього розпорядження.

3.2. Переможці у кожній номінації першого туру конкурсу в апараті, головних управліннях, управліннях, інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації відзначаються Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації із врученням цінного подарунка;

3.3. Видатки, повязані з відзначенням переможців першого туру конкурсу, здійснюються за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2012 рік за КТКВК 110502 „Інші культурно-освітні заклади та заходи”.

4. Керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської облдержадміністрації до 30.04.2012 подати до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації інформацію щодо переможців першого туру конкурсу.

5. Керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій:

5.1. Забезпечити проведення першого туру конкурсу згідно із Порядком проведення конкурсу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152, та Методичними рекомен­даціями, затвердженими наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 № 29;

5.2. У триденний термін довести до відома підпорядкованих державних службовців умови та порядок проведення першого туру конкурсу та сприяти якнайширшому їх залученню до участі у конкурсі;

5.3. До 30 квітня 2012 року подати управлінню державної служби Головного управління державної служби України в м. Києві та Київській області:

– копії всіх документів переможців першого туру конкурсу, передбачених Порядком проведення конкурсу, разом з другим примірником оригіналу протоколу підведення підсумків та визначення переможців, а також копіями виконаних переможцями першого туру завдань;

інформацію щодо висвітлення проведення першого туру конкурсу на офіційних веб-порталах, у регіональних або галузевих засобах масової інформації разом з копіями статей (відео-, аудіозаписів);

5.4. Організувати відзначення переможців першого туру конкурсу.

6. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміні­страції, відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдерж­адміністрації забезпечити висвітлення проведення першого туру конкурсу в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток 1

Додаток2

        

Поділитися: