Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організацію проведення у 2011 році у місцевих органах виконавчої влади Київської області першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

Розпорядження від 09.03.2011, №197
Дата оприлюднення: 09.03.2011

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007№ 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий дер­жавний службовець”, відповідно до Законів України „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, наказу Головного управління державної служби України від 12.11.2010 № 286 „Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, рішень Київської обласної ради від 30.12.2010 № 032-03-VI „Про обласний бюджет Київської області на 2011 рік”, від 03.12.2009 № 629-08-V „Про Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2010-2015 роки”:

1. Провести у березні-квітні 2011 року в апараті, головних управліннях, управліннях, інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації, райдержадміністраціях Київської області перший тур щорічного Всеукраїн­ського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – перший тур конкурсу).

2. Утворити організаційний комітет з проведення в апараті Київської облдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – організаційний комітет) згідно з додатком 1 та затвердити Положення про нього (додаток 2).

3. Установити, що:

3.1. Перший тур конкурсу у відділі у справах релігій і національностей, службі у справах дітей облдержадміністрації, закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів держав­ної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” проводиться організацій­ним комітетом, визначеним у пункті 2 цього розпорядження.

3.2. Переможці у кожній номінації першого туру конкурсу в апараті, головних управліннях, управліннях, інших структурних підрозділах Київської облдержадміністрації відзначаються Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації із врученням цінного подарунка;

3.3. Видатки, повязані з відзначенням переможців першого туру конкурсу, здійснюються за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2011 рік за КФК „110502”.

4. Керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської облдержадміністрації до 30.04.2011 подати до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації інформацію щодо переможців першого туру конкурсу.

5. Керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій:

5.1. Забезпечити проведення першого туру конкурсу згідно із Порядком проведення конкурсу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152, та Методичними рекомен­даціями, затвердженими наказом Головного управління державної служби України від 12.11.2010№ 286;

5.2. У триденний термін довести до відома підпорядкованих державних службовців умови та порядок проведення першого туру конкурсу та сприяти якнайширшому їх залученню до участі у конкурсі;

5.3. До 30 квітня 2011 року подати: управлінню державної служби Головного управління державної служби України в м.Києві та Київській області копії всіх документів переможців першого туру конкурсу, передбачених Порядком проведення конкурсу, разом з другим примірником оригіналу протоколу підведення підсумків та визначення переможців, а також копіями виконаних переможцями першого туру завдань.

5.4. Організувати відзначення переможців першого туру конкурсу.

6. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміні­страції, відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдерж­адміністрації забезпечити висвітлення проведення першого туру конкурсу в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додатки

        

Поділитися: