Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організацію проведення інвентаризації адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами облдержаміністрації, райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування області”

Розпорядження від 25.08.2011, №895
Дата оприлюднення: 25.08.2011

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 29.07.2011№ 35234/1/1-1, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з урахуванням рішення Центру законодавчих ініціатив при Київській обласній державній адміністрації:

1. Визначити відповідальним за проведення інвентаризації адміністратив­­них послуг, що надаються структурними підрозділами облдерж­адміністрації, райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування області, начальника головного управління економіки облдержадміністрації Коваля В.І.

2. Утворити робочу групу з проведення інвентаризації адміністративних послуг, що надаються облдержадміністрацією, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

3. Робочій групі забезпечити виконання відповідних пунктів доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 22.08.2011 № 143-1.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: