Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організацію навчання у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної владиорганів місцевого самоврядуваннядержавних підприємств

Розпорядження від 07.12.2007, №1342
Дата оприлюднення: 07.12.2007

Розглянувши подання закладу післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Затвердити план-графік навчання державних службовців V-VІІ категорій та посадових осіб місцевого самоврядування у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” на 2008 рік (додається).

2. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити направлення на навчання відповідних категорій працівників згідно з планом-графіком та сприяти залученню посадових осіб до проведення занять у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації передбачити у проекті обласного бюджету на 2008 рік кошти для забезпечення фінансування плану-графіка навчання відповідно до фінансово-економічного обґрунтування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Косенка А.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

”        

Поділитися: