Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про організацію навчання у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” у 2015 році

Розпорядження від 12.12.2014, №436
Дата оприлюднення: 12.12.2014

Розглянувши подання закладу післядипломної освіти “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”, відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564 “Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування”:

1. Затвердити план-графік навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на 2015 рік у закладі післядипломної освіти “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” (далі – план-графік) згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністра- ціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити направлення на навчання відповідних категорій працівників згідно з планом-графіком та сприяти залученню посадових осіб до проведення занять у закладі післядипломної освіти “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування видатків у межах асигнувань, затверджених в обласному бюджеті Київської області на 2015 рік на утримання закладу післядипломної освіти “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: