Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організацію навчання у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” у 2013 році”

Розпорядження від 10.01.2013, №5
Дата оприлюднення: 10.01.2013

Розглянувши подання закладу післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”, відповідно до Законів України „Про державну службу”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів Українивід 07.07.2010 № 564 „Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування”:

1. Затвердити план-графік навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на 2013 рік у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” (далі – план-графік) згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити направлення на навчання відповідних категорій працівників згідно з планом-графіком та сприяти залученню посадових осіб до проведення занять у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечити фінансування видатків у межах асигнувань, затверджених в обласному бюджеті Київської області на 2013 рік на утримання закладу післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Виконуючий обов’язки

голови адміністраціїО.В.Заєць

Додаток

        

Поділитися: