Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організацію навчання у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” у 2011 році”

Розпорядження від 30.11.2010, №1392
Дата оприлюднення: 30.11.2010

Розглянувши подання закладу післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”, відповідно до законів України „Про державну службу”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 07.07.2010 № 564 „Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.11.2010 № 2112-р „Деякі питання підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців з питань контролю органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування”, та за погодженням з Головдержслужбою України (лист від 23.11.2010 № 9429/52-10):

1. Затвердити план-графік навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на 2011 рік у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” (далі – план-графік) (додається).

2. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити направлення на навчання відповідних категорій працівників згідно з планом-графіком та сприяти залученню посадових осіб до проведення занять у закладі післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністраціїпередбачити у проекті обласного бюджету на 2011 рік кошти для забезпечення фінансування плану-графіка навчання відповідно до фінансово-економічного обґрунтування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Я.М.Москаленко

Додаток

        

Поділитися: