Працюємо задля перемоги!

Про організацію ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Київської області

Розпорядження від 29.02.2016, №53
Дата оприлюднення: 29.02.2016

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ліцензування видів господарської діяльності”, “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, від 30 грудня 2015 року № 1187 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти”, з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері ліцензування освітньої діяльності закладів освіти:

1. Установити, що:

1.1. заступник голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків підписує ліцензії на провадження освітньої діяльності закладів освіти, видача яких належить до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі – ліцензії);

1.2. розгляд заяв, що подаються закладами освіти, про отримання ліцензії (розширення провадження освітньої діяльності), видачу, оформлення, переоформлення, анулювання ліцензій, зберігання ліцензійних справ, ведення обліку заяв та виданих ліцензій, формування і ведення ліцензійних реєстрів, подання відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також здійснення за дорученням Київської обласної державної адміністрації підготовки відповідних пропозицій облдержадміністрації та проектів розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації з цих питань здійснює департамент освіти і науки облдержадміністрації.

2. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації у встановленому законом порядку здійснювати контроль за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов провадження освітньої діяльності.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: