Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Київської області

Розпорядження від 19.03.2015, №76
Дата оприлюднення: 19.03.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації” та “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” до 2017 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28.11.2013 № 725-35-VI (зі змінами):

1. Затвердити План заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році згідно з додатком 1.

2. Утворити міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей (далі – оперативний штаб) у складі згідно з додатком 2.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. утворити відповідні оперативні штаби з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей;

3.2. передбачити у районних та міських бюджетах фінансування оздоровлення та відпочинку дітей, не менше ніж на рівні 2014 року, а також сприяти залученню підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних організацій та фондів щодо надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

3.3. здійснювати постійний контроль за раціональним і ефективним використанням коштів місцевих бюджетів на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, вишукувати можливості щодо здешевлення вартості оздоровчих послуг для дітей.

4. Службі у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації забезпечити своєчасне узагальнення оперативної інформації про перебіг літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: