Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про організаційне забезпечення запровадження в апараті Київської обласної державної адміністрації системи управління якістющо відповідає вимогам державного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001″””

Розпорядження від 07.06.2007, №421
Дата оприлюднення: 07.06.2007

З метою запровадження та забезпечення функціонування в апараті облдержадміністрації системи управління якістю надання послуг на основі державного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001 та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Програми запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 № 614, розпорядження голови облдержадміністрації від 05.12.2005 № 837 “Про затвердження Концепції розробки і поетапного запровадження системи управління якістю надання послуг в місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування Київської області на основі міжнародного стандарту ISO 9001:2000”:

1. Утворити Координаційну раду з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю в апараті облдержадміністрації та затвердити її склад (додаток 1).

2. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю в апараті облдержадміністрації (додаток 2).

3. Визначити:

3.1. Головним уповноваженим з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю в апараті облдержадміністрації Назаренка С.В., заступника керівника апарату облдержадміністрації.

3.2. Спеціалістом з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю в апараті облдержадміністрації Насушну О.В., головного спеціаліста організаційного відділу апарату облдержадміністрації.

3.3. У структурних підрозділах апарату облдержадміністрації уповноваженими з питань запровадження та забезпечення функціонування системи управління якістю:

в організаційному відділі – Насушну О.В., головного спеціаліста відділу;

у відділі кадрової роботи – Овдієнко С.А., головного спеціаліста відділу;

у відділі роботи із зверненнями громадян – Нескороджену А.Л., головного спеціаліста відділу;

2

в юридичному відділі – Борецьку О.Ю. головного спеціаліста відділу;

у загальному відділі – Княгницьку Ю.М. головного спеціаліста відділу;

у відділі фінансового забезпечення – Подлесецьку О.К. головного спеціаліста відділу;

у відділі взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи –Івасину С.О. головного спеціаліста відділу;

у відділі інформаційно-комп’ютерного забезпечення – Алдашкіну О.І. виконуючу обов’язки начальника відділу;

у відділі господарського забезпечення – Шматко М.М. провідного спеціаліста відділу;

у секторі контролю – Мазур І.М. провідного спеціаліста сектору;

у секторі режимно-секретної роботи – Величка А.І. завідувача сектора;

у секторі мобілізаційної роботи – Мотова Ю.М.

Поділитися: