Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про обласну комісію з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню

Розпорядження від 06.10.2015, №384
Дата оприлюднення: 06.10.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 375 “Питання погашення у 2015 році заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню”, від 12 серпня 2015 року № 585 “Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості за спожиті електричну енергію та природний газ?, від 02 вересня 2015 року № 723 “Про внесення змін до Порядку та умов надання у 2015 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв`язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування”:

1. Утворити обласну комісію з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про обласну комісію з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, що додається.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації:

від 22 березня 2006 року № 218 “Про утворення обласної комісії з виконання завдань, пов’язаних з погашенням заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу”;

від 04 червня 2015 року № 191 “Про затвердження складу обласної комісії з виконання завдань, пов’язаних з погашенням заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу”.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: