Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про обласний штаб із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році”

Розпорядження від 14.03.2013, №93
Дата оприлюднення: 14.03.2013

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення продовольчої безпеки області, недопущення спаду виробництва зерна та забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році:

Утворити обласний штаб із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році (далі – обласний штаб ) у складі згідно з додатком 1.

Затвердити план заходів із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році (далі – план заходів) згідно з додатком 2.

Покласти на голів райдержадміністрацій персональну відповідальність за забезпечення у 2013-2014 роках відповідних адміністративно-територіальних одиниць продовольчим зерном у необхідних обсягах та стабілізацію ситуації щодо забезпечення населення хлібобулочними виробами.

4. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації подати інформацію про хід виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для розгляду на засіданні колегії Київської облдержадміністрації у червні поточного року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Зайця О.В.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: