“Про обласний штаб із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році”

Розпорядження від 22.02.2012, №71
Дата оприлюднення: 22.02.2012

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення продовольчої безпеки області, недопущення спаду виробництва зерна та забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році:

1. Утворити обласний штаб із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році (далі – обласний штаб ) у складі згідно з додатком 1.
2. Затвердити план заходів із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році (далі – план заходів) згідно з додатком 2.
3. Покласти на голів райдержадміністрацій персональну відповідаль­ність за забезпечення у 2012-2013 роках відповідних адміністративно-територіальних одиниць продовольчим зерном у необхідних обсягах та стабілізацію ситуації щодо забезпечення населення хлібобулочними виробами.
4. Головному управлінню агропромислового розвитку облдерж­адміністрації подати інформацію про хід виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для розгляду на засіданні колегії Київської облдержадміністрації у червні поточного року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток1

Додаток2

        

Поділитися: