Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про обласний оперативний штаб з організації надання допомоги КоломийськомуКосівському та Снятинському районам Івано-Франківської області та Кіцманському району Чернівецької областіякі постраждали внаслідок повені”””

Розпорядження від 11.08.2008, №1099
Дата оприлюднення: 11.08.2008

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про затвердження Указу Президента України „Про оголошення окремих територій Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей зонами надзвичайної екологічної ситуації”, Указу Президента України від 28.07.2008 № 682 „Про оголошення окремих територій Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей зонами надзвичайної екологічної ситуації”:

1. Утворити обласний оперативний штаб з організації надання допомоги Коломийському, Косівському та Снятинському районам Івано-Франківської області та Кіцманському району Чернівецької області, які постраждали внаслідок повені у складі згідно з додатком.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити постійну взаємодію з обласним оперативним штабом.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2008 року № 1064 „Про обласний оперативний штаб з організації надання допомоги Коломийському, Косівському та Снятинському районам Івано-Франківської області, які постраждали внаслідок повені”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

”        

Поділитися: