“Про обласні заходи з відзначення 90-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників”””
На виконання Указу Президента України від 12.04.2007 № 297/2007 „Про заходи з відзначення 90-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам”яті її учасників”, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”” рішення обласної ради від 28.12.2006 № 085-08-V “”Про обласний бюджет Київської області на 2007 рік”” :
1. Затвердити план обласних заходів з відзначення 90-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам”яті її учасників (далі – план заходів) що додається.
2. Головним управлінням управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів.
3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації райдержадміністраціям міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування плану заходів за рахунок загальних асигнувань передбачених у відповідних місцевих бюджетах головним розпорядникам відповідальним за їх проведення.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Семерака О.М.
Голова адміністрації В.І.Ульянченко
Додаток
до розпорядження голови
адміністрації
від 04.07.2007 № 518
П Л А Н
обласних заходів з відзначення 90-річчя подій
Української революції 1917-1921 років та
вшанування пам”яті її учасників
1. Провести обласні урочисті заходи з нагоди 90-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Облдержадміністрація
