Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про обласні заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

Розпорядження від 18.11.2014, №381
Дата оприлюднення: 18.11.2014

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 “Про заходи у зв’язку з Днем пам`яті жертв голодоморів”, відповідно до Закону України Про місцеві державні адміністрації, рішення Київської обласної ради від 21.01.2014 № 744-38-VI “Про обласний бюджет Київської області на 2014 рік” та у зв’язку з проведенням заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення обласних заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план обласних заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів (да­лі – план заходів), що додається.

3. Департаментам, управлінням та іншим структурним підроз­ділам облдержадміністрації, рай­держ­адміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації, райдерж­адміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування відповідних заходів за рахунок загальних асигнувань, передбачених у відповідних місцевих бюджетах, головним розпорядникам відповідальним за їх проведення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: