Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про новий склад конкурсного комітету з питань перевезення пасажирів”

Розпорядження від 13.10.2006, №839
Дата оприлюднення: 13.10.2006

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, з метою організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування:

1. Затвердити новий склад конкурсного комітету для організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території району, але не виходять за межі території області, та на внутрішньообласних маршрутах загального користування згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови облдержадміністрації від 21.10.2005 № 709 „Про затвердження нового складу конкурсного комітету для організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території району, але не виходять за межі території області, та на внутрішньообласних маршрутах загального користування”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

        

Поділитися: