Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про надання в постійне користування земельної ділянки ДП “Національна енергетична компанія “Укренерго”

Розпорядження від 08.07.2011, №697
Дата оприлюднення: 08.07.2011

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів Українивід 17.11.97 № 1279 „Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”:

1. Затвердити „Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0109 га в постійне користування ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” для будівництва і обслуговування заходів ПЛ 330 кВ на ПС „Західна” на території Ірпінської міської ради Київської області”, розроблений ПП „Інтергеостиль”.

2. Надати у постійне користування ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” земельну ділянку (землі запасу) площею 0,0109 га для будівництва і обслуговування заходів ПЛ 330 кВ на ПС „Західна” на території Ірпінської міської ради (за межами населеного пункту) Київської області.

3. Змінити цільове призначення земельної ділянки, вказаної у пункті 2 цього розпорядження, із земель сільськогосподарського призначення (рілля) на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Віднести вказану земельну ділянку до земель енергетики.

4. Зобов’язати ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго”:

4.1. дотримуватися умов і обмежень використання земельної ділянки, визначених чинним законодавством та матеріалами погодження проекту землеустрою;

4.2. виконувати вимоги законодавства про містобудівну діяльність;

4.3. виконати вимоги пункту 19 висновку Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській областівід 01.04.201111-13/3318.

5. Києво-Святошинській райдержадміністрації у встановленому законодавством порядку забезпечити видачу державного акта на право постійного користування на вказану у пункті 2 цього розпорядження земельну ділянку ДП „Національна енергетична компанія „Укренерго” за умови попереднього відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: