Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про надання в постійне користування земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Київській області

Розпорядження від 25.12.2013, №485
Дата оприлюднення: 25.12.2013

Розглянувши клопотання Служби автомобільних доріг у Київській області, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”:

  1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Київській області для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області”, розроблений комунальним науково-виробничим підприємством Бориспільської районної ради “Інститут земельних відносин” (далі – проект).
  1. Надати Службі автомобільних доріг у Київській області у постійне користування земельну ділянку площею 41,9312 га (під дорогами та інші захисні насадження), що знаходиться на території Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, кадастровий номер 3220883200:02:002:0248 (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) з метою розміщення та експлуатації автомобільних доріг.
  1. Бориспільській райдержадміністрації у встановленому законодавством порядку забезпечити оформлення права постійного користування на визначену у пункті 2 цього розпорядження земельну ділянку Служби автомобільних доріг у Київській області, передбачивши обмеження щодо використання земельної ділянки, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту, а також внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Заєць

        

Поділитися: